KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8616284
nr 861 6284
Etsning
Holger J Widersheim- Paul, signerad. , 1931, Nattensdrottning, med dedikation, motivet: 28x16
Kondition: skada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:14:43
25/11 17:17:26
Etsning
Kondition: skada
nr 861 6284
Etsning
Kondition: skada
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 25 november 2013 |
| 25/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |